Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-12-20

Ochrona Twojego dziecka

Wkrótce w naszej ofercie smartwatch, który  dzięki zaawansowanym technologiom oraz specjalnej aplikacji na telefon rodzica (Android, iOS) pozwala na elektroniczną opiekę nad dzieckiem.

Funkcja podsłuchu sprawi, że będziesz wiedział/a co dzieje się w otoczeniu dziecka bez jego wiedzy. Wbudowany telefon umożliwia prowadzenie z dzieckiem dwustronnej rozmowy jak w zwykłym telefonie. Przycisk SOS wysyła alarm do rodzica i nawiązuje automatyczne połączenie, co jest pomocne gdy dziecko czuje się zagrożone. Rodzic może prowadzić z dzieckiem również chat  tekstowo-głosowy.  Firewall dla rozmów ogranicza kontakty Twojego dziecka tylko do wybranej listy rozmówców, ale można też umożliwić dziecku dzwonienie na dowolny numer.

Wbudowany system lokalizacyjny pozwala na określenie przybliżonej lokalizacji dziecka. Funkcja elektronicznej klatki poinformuje Cię jeśli dziecko opuści wybrany przez Ciebie wcześniej zaznaczony obszar na mapie.

Aparat fotograficzny pozwoli na wykonanie zdalnego zdjęcia z zegarka dziecka, które automatycznie jest przesyłane na telefon rodzica. Dziecko może też wykonywać zdjęcia samodzielnie i przeglądać je w albumie na smartwatchu.

Gdy dziecko przebywa w szkole możemy ustawić „tryb nie przeszkadzać”, w ramach którego nikt nie przeszkodzi dziecku w lekcjach. Funkcja oszczędzania energii oraz alarm o niskim stanie baterii wysyłanym do rodzica zadbają o nie zakłócony kontakt z dzieckiem. Dodatkowo w urządzeniu zainstalowano latarkę LED. Wszystko to zamknięte w estetycznej obudowie oraz połączone z dużym kolorowym wyświetlaczem 1,44”

pixel